Apzaļumošana

Piedāvājam biroju, restorānu un citu publisko telpu apzaļumošanu. Mēs aiztaupīsim Jums rūpes meklējot pareizos augus un dekoratīvos podus. Telpaugi.lv komanda piemeklēs tieši Jūsu telpām un Jūsu vēlmēm vispiemērotākos telpaugus un dekoratīvos podus. Apzaļumojot telpas ņemam vērā telpas dizainu kopumā, gaismu, temperatūru, mitrumu u.c.. Ļauj savam uzņēmuma uzplaukt. Raksti mums un piesaki apzaļumošanas pakalpojumu.

Augu kopšanas konsultācijas

Jūsu birojā ir augi, bet par to kopšanu neesat pārliecināti un jau esat googlējuši, kā pareizi laistīt dracēnu, kur labāk likt fikusu un cik liels pods vajadzīgs līdakastei? Mēs piedāvājam zinoša dārznieka mutisku, klātienes konsultāciju augu kopšanā. Lai augs zaļotu un dzīvotu savu pilno potenciālu, ir jāpievērš uzmanība auga īpašībām un vides detaļām, ko labi darīs mūsu pieredzējušie dārznieki. Katra situācija ir atšķirīga un ne vienmēr internetā atradīsiet pareizās atbildes, bet ar individuālu pieeju, pievēršot uzmanību visām detaļām, ir sagaidāms labākais rezultāts.


Telpaugu kopšana

Pēc telpaugu iegādes uztici rūpes mums. Mūsu dārznieki apciemos Jūsu biroju reizi nedēļā. Telpaugu kopšana nav tikai tā apliešana reizi nedēļā. Augi mūsdienās ir tik daudz un dažādi ar to kopšanas atšķirībām. Telpaugi.lv zinošie dārznieki zinās katra auga niķus un stiķus. Tādējādi mēs iesakām izvairīties no ierastās situācijas – kad biroja apkopēja vai cits darbinieks uzņemas rūpes par biroja augiem, tas būs tikai laika jautājums, kad augs kļūs nereprezentabls.

Telpaugu sakopšana

Pirmais iespaids ir ļoti nozīmīgs – telpaugu klātbūtnei būtu jārada prestižu, uzticības pilnu un mājīgu atmosfēru ne tikai jūsu klientiem, bet arī darbiniekiem. Ja Jūsu birojā ir “veci”, izgāzušies, sanīkuši, pārauguši telpaugi, mēs varam Jums palīdzēt tiem atkal ienest telpā zaļumu sajūtu. Esošo augu aprūpē ietverta – to pārstādīšana, jaunu dekoratīvo podu piemeklēšana, kopējā skata sakopšana. Īsts telpaugu SPA.

Pasākumu apzaļumošana

Iegādāties telpaugus uz vienu pasākumu nav ne tikai izdevīgi, bet arī sarežģīts process.  Ja Jums tuvojas kāds pasākums un tam nepieciešams zaļš akcents, mūsu dizaineru komanda, uzklausot Jūsu vēlmes, padarīs pasākuma telpas mājīgākas. Pie mums augus un dekoratīvos podus iespējams nomāt no dažām stundām līdz vairākām nedēļām. Jums vienkārši atliek sazināties ar mums un mēs sagatavosim tieši Jums paredzētu piedāvājumu pēc jūsu izteiktām vēlmēm, mēs piemeklēsim visu nepieciešamo, kā arī parūpēsimies par augu un dekoru piegādi. Tik vienkārši, atliks tikai baudīt! 

Maksligo_augu_nomas_katalogs.pdf

Dzivo_augu_nomas_katalogs.pdf

Nomas_podi_katalogs.pdf

Apzaļumošanas dizaina risinājuma pakalpojums

Ja reizēm nezini ko vēlies un kā vēlies, bet zini, ka tas ir saistīts ar apzaļumošanu. Ja nonāc situācijā, ka konkrēto problēmu varētu atrisināt ar telpaugiem un dekoratīvajiem podiem, mākslīgajiem augiem, zaļajām sienām vai stabilizētajām sūnām. Raksti mums, mēs sniegsim pēc iespējas labāko vai labākos risinājumus. Šis gan būs maksas pakalpojums!

Terases apzaļumošana

Telpaugi.lv piedāvā arī Jūsu mājās vai birojā izveidot burvīgu terasi vasaras sezonā. Tas ir ne tikai skaisti un dekoratīvi, bet arī lielisks veids kā papildināt skatu aiz loga, pārvietot savu darba vietu svaigā gaisā, ieturēt kafijas pauzes vai pusdienas svaigā gaisā.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.